To jsou samé přehlídky a parády… Jo, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.
 
Na našem náborovém víkendu se nováčci přesvědčili, že tomu tak u nás není. U nás se dře a šlape jako hodinky kdykoliv, dokonce i za špatného počasí.
 
Po relativně klidném startu (seznámení s naší činností a právními normami) se nováčkům začalo kouřit z hlav. Abychom jim neuvařili jen hlavy, tak jsme do „vaření“ přidali celé tělo, ale to nejen nováčků, ale i celého naše družstva (jeden za všechny, všichni za jednoho).
Nováčci si prošli základy TCCC, střelecké přípravy, základy zelené taktiky a seznámili se s nezbytnou částí naší výstroje a výzbroje.
 
Pomyslnou třešničkou na dortu, byl námi všemi oblíbený „šlapák“. V plné polní jsme ušli 10 km v nočních hodinách, pořádným terénem na utužení kolektivu. Onen „šlapák“ ukázal nováčkům, co obnáší být členem našeho spolku. Především však ukázal, že družstvo je tak silné, jak je silný jeho nejslabší článek.
 
 
Z původních pěti přihlášených se dostavili dva uchazeči. Jeden z uchazečů se rozhodl na vlastní žádost skončit v průběhu náborového cvičení. Naše řady se tak rozrostly o jednoho člena.
 
 
My tímto děkujeme všem uchazečům za projevený zájem, ale hlavně za odvahu nás kontaktovat.
 
Novému členovi hodně sil!

 

 

 

Komentujte

avatar